prowadzenie sklepu internetowego

Jesteś producentem, a może prowadzisz sprzedaż w sklepie stacjonarnym. Jeżeli tak, to z pewnością prowadzenie sklepu internetowego pozwoli Ci poszerzyć grono potencjalnych klientów, o tych z internetu. Zastanów się ilu potencjalnych klientów szuka, w tym momencie możliwości zakupów w sklepie internetowym Twoich produktów. Pomogę Ci założyć i poprowadzić sklep internetowy, wykorzystując doświadczenie marketingowe informatyczne.

Założenie i prowadzenie sklepu internetowego od A do Z

Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Proponuje założenie i prowadzenie sklepu internetowego krok po roku. Współpracę rozpoczynam od ustalenie preferencji kolorystycznych (zgodnych z branża) i wyboru odpowiedniego szablonu sklepu. Od samego początku zwracam uwagę na łatwą nawigację i szybkie uruchamianie strony.

Na życzenie klienta, tworzę zdjęcia produktów oraz pozostała grafikę sklepu. Wprowadzam poszczególne produkty, tworząc opisy, zgodnie ze skutecznymi formułami sprzedaży.

Jeżeli masz już sklep internetowy z wprowadzonym towarem wiesz, pewnie że to nie wszystko. Czas rozpocząć wdrażanie strategii marketingowe opartej o pozycjonowanie, marketing szeptany, Facebook i wideo marketing, blogowanie i nie tylko. I to jest rzecz, która najbardziej lubię, ponieważ mogę uwolnić pokłady kreatywności i głowę pełną pomysłów – w zależności od branży.

Klientom bardzo podoba się również organizacja wydarzeń społecznych, które czasem niewielkim kosztem budują pozytywny wizerunek przedsiębiorcy – społecznika.

Efektem moich działań jest zwiększenie sprzedaży. Internet pozwala na przesyłanie informacji o transakcji do klienta, niemalże w momencie jej dokonania. Ponadto wysyłam również dzienne raporty sprzedaży, aby klient mógł na bieżąco realizować zamówienia.

Niezwykle ważna jest również obsługa postrzeżeniowa. Według badań Bain & Company – jednej z wiodących firm konsultingowych na świecie – zdobycie nowego klienta kosztuje firmy średnio aż 7 razy tyle, co utrzymanie obecnego. Dlatego dzięki zastosowaniu odpowiednich technik

Prowadzenie sklepu internetowego – koszty

Koszt założenie lub prowadzenia sklepu internetowego zależy m.in. od ilości produktów oraz miesięcznego wolumenu sprzedaży. Indywidualne warunki współpracy ustalane są na podstawie sporządzonej i podpisanej umowy.

prowadzenie sklepu internetowego
Zakładam i prowadzę sklepy internetowe

Chcesz zacząć sprzedawać w internecie ? Stworzę dla Ciebie profesjonalne narzędzie do internetowej sprzedaży. Poprowadzę Twój sklep internetowy lub nauczę Cię jego administracji – Michał

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

biuro@emesz.pl