programy na zamówienie

programy na zamówienieOd kilku lat tworzę profesjonalne i funkcjonalne programy na zamówienie dla firm jak również osób prywatnych. Głównymi językami w jakich się specjalizuje są Delphi, C#, C++. Stale rozwijam się w teorii i praktyce, poznaje nowe środowiska programowania. Aktualnie testuje możliwości jakie daje Java. W planach Android – programy na urządzenia mobilne.

Programy na zamówienie dla Firm

Programy na zamówienie to wymóg czasu. Niemal każdy właściciel firmy ceni sobie czas. Z pewnością w Twojej firmie jest wiele procesów, które udałoby się zautomatyzować, aby zaoszczędzić cenny czas. Wiele procesów, na które trzeba poświęcić nie mało uwagi, dziś może być wykonywane automatycznie – poprzez program komputerowy. Zaprogramować można naprawdę więcej, niż pewnie myślisz, dlatego skontaktuj się ze mną i przekonaj się jak automatyczne oprogramowanie może oszczędzić Twój cenny czas. Pomogę Ci również stworzyć wstępną specyfikację Twojej przyszłej, autorskiej aplikacji.

Pisanie programów

Strony internetowe, pozycjonowanie oraz pisanie programów to elementy tworzące kompleksowe usługi marketingowe. Staram się ciągle udoskonalać swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach, aby moje produkty i usługi były praktyczne, funkcjonalne i skutecznie odpowiadały na potrzeby klientów. Praca nad każdym projektem to nowe doświadczenie i wyzwanie.

Z uwagi na specyfikę pracy nad aplikacją w pierwszych krokach proszę, o wiadomość e-mail na adres biuro@emesz.pl, z możliwie jak najdokładniejszym opisem funkcjonalności programu.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy autorskiego programu komputerowego, zapraszam do kontaktu i współpracy.

730 775 333