prezentJeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, albo myślisz o jej założeniu, w tych trudnych dla biznesu czasach masz pewnie wiele pytań i wątpliwości. Wykorzystując doświadczenia, wiedzę i umiejętności praktyków biznesów, doświadczonych przedsiębiorców już dziś możesz dołączyć do grypy, na której bezpłatnie odpowiadamy na pytania i próbujemy rozwiązywać najczęściej pojawiające się problemy 👍

To proste, wystarczy BEZPŁATNIE dołączyć do grupy na Facebooku i korzystać z tego biznesowego narzędzia:

  • zadawać pytania z gwarancją odpowiedzi,
  • promować swoje produkty i usługi,
  • budować wizerunek eksperta branży.

Nie muszę chyba dodawać, że od eksperta kupuje się chętniej. Nawet jeśli dziś nie czujesz się branżowym ekspertem, pokaże Ci jak możesz nim zostać.

Dodatkowo na członków grupy czekają zamknięte dla innych biznesowe webinary, na których prezentowane są rozwiązania najczęstszych problemów – krok po kroku.

Dlaczego warto jeszcze dołączyć do grupy ? Czeka na Ciebie prezent powitalny. Ebook „47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie„ który pomoże Ci w sprzedaży w sieci.

Poniżej zostawiam Cię już z linkiem do grupy na Facebooku i wiesz co robić 👇

www.facebook.com/groups/mikroprzedsiebiorca

Ciekawi mnie również, czym się biznesowo zajmujesz i co jest Twoich największym problemem w prowadzeniu firmy. Może uda mi się w jakiś sposób Ci pomóc ? Odpowiedz na cztery proste pytania, to tylko kilka minut, a może w wykorzystasz moją odpowiedź w swoim biznesie. Pytania dostępne w linku poniżej 👇

www.michalszafranski.pl/pytanie

Dziękuję za zaufania i do zobaczenia na biznesowej drodze
Michał Szafrański