partner handlowy

Produkujesz i chcesz sprzedać za granicą, czy chcesz wprowadzić produkt produkt na polski rynek. Z pewnością przyda się Państwu partner handlowy i kompleksowe wsparcie sprzedaży. Dziś pokaże jak możesz poszerzyć grono klientów o zagranicznych odbiorców.

Partner handlowy eksportu

Działam dwutorowo. Jako partner handlowy eksportu sonduje możliwości poszerzenia rynków Państwa produktów o Europę i Świat. Czas na nowe wyzwania i ekspansje Państwa firmy. Współpracę rozpoczynam od analizy branży. Następnie porównuje ceny produktów i usług w Polsce i za granicami. Kontaktuje się z potencjalnymi odbiorcami sondując możliwości nawiązania współpracy i jej ustalenia jej wstępnych warunków.

partner handlowy
Przedstawicielstwo handlowe

Dokonuje kalkulacji kosztów eksportu (transportu, opłat i podatków itp). W tym momencie prezentuje całkowite koszty sprzedaży zagranicznej Państwa produktów lub usług. W przypadku akceptacji warunków przygotowujemy wysyłkę. Spokojnie. Wszystkim się zajmę i przeprowadzę cały proces formalny.

Przedstawicielstwo handlowe

Z moją pomocą mogą Państwo również zorganizować przedstawicielstwo handlowe dla nowego produktu, wprowadzanego na rynek. Tworzę profesjonalne strony sprzedażowe, dla produktów (również w językach obcych). Organizuje kanały marketingowe – zarówno te internetowe jak i stacjonarne.

Wsparcie sprzedaży

Wszystkie działania mają na zasadzie wsparcie sprzedaży Państwa firmy. Rozliczenie odbywa się – zgodnie z indywidualnymi ustaleniami – Przyjęta forma rozliczeń (WIN-WIN) oznacza, że jeżeli Państwo osiągną biznesowy i finansowy sukces ja również go osiągnę:

  • prowizja od obrotów lub
  • stała opłata.

Koszty partnerstwa handlowego ustalane są indywidualne, dlatego jeśli zainteresowała Państwa moja propozycja proszę o e-mail – biuro@emesz.pl – z informacją o:

  • branży w której Państwo działacie,
  • od kiedy prowadzicie sprzedaż,
  • jaki produkt/usługę chcecie Państwo eksportować,
  • jakie macie moce produkcyjne w skali miesiąca,
  • w jakich cenach aktualnie Państwo sprzedają,
  • kto mógłby zarekomendować wybrany produkt/usługę (opcjonalnie).

Po wysłaniu odpowiedzi na powyższe pytania skontaktuje się z Państwem i zaproponuje dogodne warunki współpracy. W e-mailu proszę pozostawić numer telefonu kontaktowego do osoby odpowiedzialnej za ustalenie szczegółów.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

biuro@emesz.pl