Marketing w firmie przenosi się razem z biznesem do Internetu. Kompleksowe usługi marketingowe przyszłości będą opierać się głównie na optymalizacji stron internetowych i sklepów, generowaniu ruchu na stronach firmowych, kreowaniu wizerunku i pozycjonowaniu (SEO) oraz wideo marketingu.

Marketing w firmie dzisiaj

W życiu wybieram zawsze kompleksowe rozwiązania, czyli takie, które dopiero wspólnie dają zakładany efekt. Skuteczne usługi marketingowe dziś, bazują na połączeniu popularności na rynku lokalnym oraz obecności firmy (produktów i usług) w Internecie. Umiejętność kreowania wizerunku w sieci daje ogromne możliwości do znalezienia nowych klientów, czy rynków, a tym samym do zwiększenia konkurencyjności firmy.

usługi marketingowe
Sprawdź skuteczność Naszych usług marketingowych

Strategie marketingowe, realizowane dla moich klientów opieram na pięciu głównych filarach:

  • tworzenie i optymalizacja strony internetowej oraz sklepów internetowych,
  • opracowanie i wdrażanie strategii wspierającej sprzedaż firmy (od A do Z), zarówno w sieci jak i rynku lokalnym,
  • skuteczne pozycjonowanie oraz video promocja,
  • marketing na Facebooku i pozostałych mediach społecznościowych,
  • organizacja eventów branżowych, kampanii społecznych.

Dodatkowo pomagam firmom jako copywriter w kreowaniu wizerunku firm w sieci, poprzez tworzenie i prowadzenia bloga. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie unikalnego modelu marketingowego, który optymalnie dobiera proporcje między tymi filarami. Wszyscy patrzą na wygląd strony. Dla mnie kluczowe jest jednak generowanie ruchu na stronę internetową i jej unikalność. To właśnie wyselekcjonowany ruch (osób potencjalnie zainteresowanych tematem lub branżą) jest kluczem do sukcesu mojej strategii marketingowe.

Marketing na Facebooku i nie tylko

Warto zadbać o pozycjonowanie stron w wyszukiwarce, jak również prowadzenie bloga, kanałów na YouTube czy profilu na Facebooku. Dla moich klientów organizuje również eventy branżowe oraz kampanie społeczne, które kreują pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci, jak i na rynku lokalnym.

Wszystkie elementy tworzą, unikalną dla każdego partnera strategię marketingową, którą konsekwentnie i skutecznie wdrażam.

Branża nie ma znaczenia!

Współpracujemy z producentami, firmami usługowymi, szkołami i instytucjami.

Z pasją i zaangażowaniem czekam na Twoje pytania i problemy związane z kreowaniem wizerunku i promocją marki w Internecie i nie tylko. Napisz kilka słów o swoim biznesie (kliknij i wypełnij krótką ankietę), a ja podpowiem Ci jak można zwiększyć sprzedać w Internecie.

ankieta

Kto pyta nie błądzi, czekam na kontakt.
730 775 333
Twoje pytanie to dla mnie wyzwanie. Zajrzyj też na www.michalszafranski.pl. To właśnie na łamach bloga publikuje najczęściej zadawane pytania na temat marketingu i nie tylko.