hosting stron internetowych

hosting stron

Każda witryna internetowa musi posiadać hosting stron. Wirtualny dysk, na którym gromadzone są pliki Twojej strony www. Pliki stron Naszych klientów hostingowane są w profesjonalnej serwerowni.

Receptą na stabilny serwer są mocne maszyny, stały monitoring techniczny, bezpośredni kontakt z klientami i szybkie rozwiązywanie problemów. Ponadto dodatkowym atutem jest fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego pakietu, dostosowanego do potrzeb klienta.

Hosting stron internetowych

Zapewniam bezpieczny hosting stron internetowych. Współpracowałem z kilkoma firmami hostingowymi. Praktyczne doświadczenia pozwoliły mi wyłonić stabilną firmę, którą polecam swoim klientom i hostinguje wykonane strony internetowe oraz własne projekty. Oprócz wyżej wymienionych czynników, charakteryzujących dobry hosting, nie należy zapominać również o jego cenie. Zgodzisz się pewnie z tym, że czasem tanio nie znaczy dobrze, dlatego właśnie zwróciłem uwagę na optymalne proporcje stabilności i mocy – do ceny. Ważny aspektem jest również wsparcie techniczne. Błąd serwerowni może zdarzyć się każdej firmie, ważne jak szybko administratorzy serwera zareagują, dlatego współpracuje z firmą której wsparcie techniczne działa 24/dobę. Nie można zapomnieć o tzw. backupach, czyli kopiach zapasowych, które w razie potrzeby można wykorzystać, odtwarzając stronę z przeszłości. U mnie masz to w standardzie.

Koszt hostingu stron

Biorąc pod uwagę koszty hostingu stron, zawsze pytam klientów o rodzaj strony. Inne parametry potrzebne są na zwykłego bloga, inne na stronę firmową, a jeszcze inne na portal aukcyjny, czy sklep internetowy.

Spotykam się z przedsiębiorcami, którzy przepłacają za swój hosting (nieraz nawet kilkukrotnie). Dlatego po analizie potrzeb i wykorzystania serwera doradzamy klientom optymalne pakiety.

Podsumowując serwer, który posiada większe parametry zawsze będzie lepszy, jednak ja starałem się optymalizować koszty hostingu, tak aby nie przepłacać i cieszyć się stabilnym serwerem.

Zanim ocenisz w działaniu. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Michał Szafrański

730 775 333

biuro@emesz.pl

Zadzwoń i pomogę Ci dobrać odpowiedni hosting do Twoich potrzeb. Nie za drogi i nie za tani! Pomogę również konfiguracji domeny i hostingu… – Michał Szafrański