hosting stron internetowych

hosting stronKażda witryna internetowa musi posiadać hosting stron. Wirtualny dysk, na którym gromadzone są pliki Twojej strony www. Pliki stron Naszych klientów hostingowane są w profesjonalnej serwerowni.

Receptą na stabilny serwer są mocne maszyny, stały monitoring techniczny, bezpośredni kontakt z klientami i szybkie rozwiązywanie problemów. Dodatkowym atutem jest fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego pakietu, dostosowanego do potrzeb klienta.

Hosting stron internetowych

Zapewniamy hosting stron internetowych zarówno dla swoich witryn jak i stron klientów czy partnerów biznesowych. Współpracowałem z kilkoma firmami hostingowymi. Praktyczne doświadczenia pozwoliły mi wyłonić stabilną firmę, którą polecam swoim klientom i hostinguje wykonane strony internetowe. Oprócz wyżej wymienionych czynników, charakteryzujących dobry hosting nie należy zapominać również o jego ceni. Zgodzisz się pewnie z tym, że czasem tanio nie znaczy dobrze, dlatego właśnie zwróciłem uwagę na optymalne proporcje stabilności i mocy – co do ceny.

Koszt hostingu stron

Biorąc pod uwagę koszty hostingu stron, zawsze pytam klientów o rodzaj strony. Inne parametry potrzebne są na zwykłego bloga, inne na stronę firmową, a jeszcze inne na portal aukcyjny, czy sklep internetowy.

Spotykam się z przedsiębiorcami, którzy przepłacają za swój hosting (nieraz nawet kilkukrotnie). Dlatego doradzamy, po analizie potrzeb i wykorzystania serwera doradzamy klientom optymalne pakiety.

Oczywiście serwer, który posiada większe parametry zawsze będzie lepszy, jednak ja starałem się optymalizować koszty hostingu.

Zanim ocenisz w działaniu. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

730 775 333