firma marketingowa

Firma marketingowa www.emesz.pl Michał Szafrański powstała jako naturalne następstwo sukcesów w promocji internetowej własnych projektów oraz kreowaniu marki i wizerunku firm, produktów oraz usług.

Skuteczna firma marketingowa

Każdego Klienta traktuje jak wyzwanie. Indywidualnie dobieram kampanie marketingowe po to, aby razem z moim Partnerem pewnie kroczyć na drodze do sukcesu w internecie. W myśl zasady WIN-WIN:

Jeżeli Ty będziesz zadowolony z rezultatu moich działań, ja również będę zadowolony z wynagrodzenia. Uczciwe prawda ?

Spoglądam na usługi marketingowe kompleksowo. Szeroki wybór praktycznych kanałów promocji realizowanych w ramach Profesjonalnej Strategii Marketingowej to klucz do mojego, skutecznego działania.

Firma marketingowa www.emesz.pl Michał Szafrański prowadzi działalność gospodarczą. Nasz klient może wliczyć usługi marketingowe oraz księgowe (posiadamy Ubezpieczenie OC) w koszty działalności. To dodatkowy atut współpracy ze mną. Pozwól, że zaprezentuje Ci to, czym się zajmuje. Nie zajmie to więcej niż 4 minuty, a może będzie początkiem Naszej owocnej w sukcesy biznesowe współpracy.

Moje pasje i specjalności

Moją domeną jest kompleksowość. Prowadzę klienta od momentu zakładania firmy (pomagam w uzyskaniu dotacji na założenie i rozwój), projektowania strony internetowej, potem jej pozycjonowania i promowania w Internecie oraz prowadzenia księgowości:

  • tworzę strony internetowe i sklepy online, zajmując się również ich prowadzeniem i administrowaniem,
strony internetowe
Przykładowe strony internetowe
  • skuteczne pozycjonowanie, jako z jeden z elementów mojej strategii marketingu w internecie wpływa na generowanie przez strony firmowe moich partnerów dodatkowego ruchu,
pozycjonowanie
Skuteczne pozycjonowanie
  • marketing w mediach społecznościowych. Mówiąc portal społecznościowy – myśli Facebook. Umiejętne wykorzystanie narzędzi Facebooka pozwoli na dotarcie do setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów. Ponadto tworzę i prowadzę społecznościowe konta firm na tym gigantycznym serwisie, w oparciu o sprawdzone techniki i najnowsze trendy,
fanpage na Facebooku
Czy Twoja Firma ma Fanpage na Facebooku ?
  • kampanie marketingowe dla firm, oparty o marketing szeptany, kampanie promocyjne, tzw. lejki sprzedażowe i organizację sprzedaży lojalnościowej,
  • próbki umiejętności pisania tekstów i artykułów rozwijam poprzez redagowanie od 5 lat, bloga www.michalszafranski.pl
  • ponadto pomagam w pozyskiwaniu dotacji z Urzędu Pracy i dotacji unijnych (biznesplan i doradztwo) Lubię pracować z ludźmi przedsiębiorczymi, aktywnymi, pełnymi pomysłów,
  • bazując na umiejętnościach i wiedzy wyniesionych z Uczelni (magister Ekonomii), świadczę również usługi księgowe dla firm i nie tylko.

Ważnym elementem firmy jest Wydawnictwo internetowe, za którego pośrednictwem wydaje praktyczne kursy, szkolenia i programy komputerowe.

Odpowiedzialność społeczna biznesu i przyszłość dzieci.

Jestem dumny, że mogę wspierać lokalne projekty. Pragnę również rozwijać wśród dzieci praktyczne umiejętności w zakresie informatyki. Zajęcia robotyki dla dzieci, to coś co daje mi chyba najwięcej radości. Warsztaty są połączeniem innowacyjnej edukacji, alternatywą do bezproduktywnego spędzania przez dzieci czasu, przed komputerem czy laptopem oraz krzewienia nauki przyszłości w najmłodszym pokoleniu.

Firma marketingowa emesz.pl działa według misji aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Pragnę uwalniać niewątpliwy potencjał niepełnosprawnych.

Jeżeli sądzisz, że moglibyśmy rozpocząć współpracę w wybranym sektorze działania lub masz jakieś pytania o jej warunki

Zapraszamy do Kontaktu i Współpracy !

michał szafrański
Michał Szafrański

730 775 333

biuro@emesz.pl