Profesjonalne filmy z drona to coraz bardziej popularny element materiałów wideo. Wyraz profesjonalizmy i wzbogacenie materiałów promocyjnych dla firm czy element nagrań weselnych. Moje produkcje  najłatwiej znaleźć pod filmy z drona Włoszczowa (świętokrzyskie), gdzie mieszkam i działam, ale realizuje zadania na terenie całego kraju.

Filmy z drona dla firm

Profesjonalne biznesowe prezentacje często wzbogacane są o filmy z drona 🛩. Firmy produkcyjne eksponują potencjał swojego zakładu na filmie z kamery zawieszonej na kilkudziesięciu metrach. Taka firmowa prezentacja powstaje przy udziale drona, z funkcjonalną kamerą stabilizującą obraz. Pożądany efekt zapewnia również licencjonowany pilot, który poprzez płynne nagrywanie, wyeksponuje wszystkie atuty firmy z lotu ptaka. Wszystko w doskonałej jakości 4K.

filmy z drona

Ostatnim elementem jest obórka i montaż materiału wideo i prezentacja gotowego produktu filmowego. Kompleksową usługę filmów z drona uzupełniają materiały o firmie, nagrywane z ziemi. Wywiady, zdjęcia (również te z drona) oraz dopasowana do branży muzyka, która zapewnia komfort i pozytywne wrażenie odbiorców.

Wideo z przy użyciu drona to aktualnie popularne narzędzie wykorzystywane do reklamowych materiałów, które wzbogacają marketingowy odbiór przedsiębiorstwa.

Ujęcia z drona, czyli tzw. wysokości są nieocenionym elementów prezentacji biznesowej. Zresztą sami zobaczcie wideo wizytówkę działalności gospodarczej jednej z moich klientek. Blisko połowa ujęć robiona była przy użyciu drona.

Kompletny materiał uzupełniają nagrania z drugiej kamery (naziemnej), zdjęcia oraz tematyczna muzyka. Wszystko to sprawia, że oglądanie nie męczy, a intryguje.

Tym razem prezentacja samochodu używanego. Rozpoznajesz, które ujęcia są z lotu ptaka, a w zasadzie z drona ? Samochód sprzedał się następnego dnia po zamieszczeniu ogłoszenia 🙂

Filmy z drona na weselu

Profesjonalne filmy z drona na weselu to kościół niemal w 3D, najazd na jadącą limuzynę czy widok bawiących się gości weselnych spod sufitu. To przykładowy scenariusz na dodatkowej ujęcia weselne. Dodatkowo materiały z drona można wkomponować również, jako element sesji samych małżonków.

Filmowanie z drona

Kompleksowa usługa nie dotyczy tylko filmowanie z drona. Dron wykonuje również zdjęcia z powietrza w doskonałej jakości, z możliwością wyraźnych zbliżeń (zoom).

Z 60 metrów wysokości można wyraźnie dostrzec cienie drzew.

Dodatkowo mój funkcjonalny dron:

  • sprawdzi Twój dach,
  • zajrzy do komina,
  • dokona inspekcji obszarów,
  • zerknie do miejsc niełatwo dostępnych, czyli sięgaj gdzie wzrok nie sięga.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące filmów z drona i nie tylko. Pamiętaj działam nie tylko we Włoszczowie, czy województwa świętokrzyskiego, ale na terenie całej Polski.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

biuro@emesz.pl