Filmy promocyjne, a nawet zwykłe wideo to dziś motor napędowy budowania zasięgów w marketingu internetowym. To nie tylko slogan. Nie tylko badania potwierdzają tą prawdę. Możesz przeprowadzić eksperyment i przekonasz się jaką moc mają krótkie filmiki promocyjne.

Filmy promocyjne zwiększają zasięgi

Polecam wrzucić, o jednej porze dnia w media społecznościowe film, wideo, posta, wiadomość z linkiem oraz zdjęcie. Jestem przekonany, że to właśnie wideo będzie miał największe zasięgi. Kolejne miejsca powinny zajęć zdjęcia, posty bez linka i na końcu te z linkami – Facebook nie lubi jak się go opuszcza.

filmy promocyjne

Możesz oczywiście nagrywać filmy z telefonu (bez montażu i obróbki), lecz aby zwiększyć Twój wizerunek może warto zainwestować w materiał śledzony przez profesjonalną kamerę ze skutecznym mikrofonem … a może w trzy takie kamery. Tak właśnie powstają dynamiczne widea promocyjne. Dodatkowo co by było, aby dołożyć ujęcia z drona ?

Idziemy krok dalej… Czy wiesz co dodatkowo pozwala docierać Twojemu materiałowi wideo do większej ilości osób ? To relacja LIVE. Dzięki wydajnemu sprzętowi można relacjonować np wydarzenie w firmie na żywo. Ciekawe prawda ?

Film reklamowy nie może być tylko reklamą – ale od tego czy będzie tak traktowany zależy opracowany wcześniej scenariusz. Później pozostaje już tylko montaż, publikacja i analiza jak dużo osób obejrzy krótki film, który obejrzą tysiące ludzi – głównym bohaterem filmu będzie Twoja firma.

Brzmi ciekawe ? Chcesz mieć takie nagranie, prezentujące Twoje produkty, usługi lub markę w Internecie ? Zapraszam do kontaktu 730 775 333. Porozmawiajmy o scenariuszy Twojego filmowego i firmowego hitu.