Staram się dostarczać wartość większą niż oczekują tego klienci. Dostarczać rozwiązania, które satysfakcjonują moich partnerów. Ale jak to mówią: „nie ma nic za darmo„. Zależy mi teraz na Twojej opinii, o stopniu zadowolenia z obsługi, produktu mojej firmy emesz.pl Michał Szafrański

Pięknie dziękuje, za choćby jedno zdanie komentarza. Można to zrobić online, za pośrednictwem Facebooka, oraz/albo Google.

Opinia na Facebooku:

1 Zaloguj się na swoje konto na Portalu Facebook

2 Wejdź na Fanpage www.facebook.com/emeszpl lub wpisz nazwę emesz.pl Michał Szafrański w wyszukiwarkę Facebooka, a następnie wybierz strony. Zanim wejdziesz na mojego Fanpage będzie mi bardzo miło jak go polubisz …

3 Jeśli chcesz mnie polecić, w zakładce Recenzje, na pytanie czy chcesz mnie polecić – kliknij TAK oraz będę wdzięczny za chociaż kilku słów komentarza, za który z góry dziękuję!

Zapraszam również polubienia mojego Fanpage www.facebook.com/emeszpl i wspominania o emesz.pl na Facebooku. Wystarczy dodać @emesz.pl Michał Szafrański w treści wpisu.

Będziesz na bieżąco!

Opinia na Google:

Z góry dziękuję za chociażby jedno zdanie komentarza w Google. Pomoże on rozwijać moje działania. Opinie na temat emesz.pl w Google można dodawać jedynie przy użyciu konta na Gmailu.

  1. Zaloguj się na Gmail

  2. Następnie wejdź na wyszukiwarkę Google i wpisz frazę:

emesz.pl Michał Szafrański

Po prawej stronie kliknij Dodaj opinie. I gotowe. Pamiętaj, że z tą opcją dodawania opinii właścicieli konta na Gmailu

Możesz również wysłać kilka zdań tradycyjną pocztą lub e-mailem:

emesz.pl Michał Szafrański

Nieznanowice 15, 29-100 Włoszczowa

Telefon : 730 775 333

biuro@emesz.pl

DZIĘKUJĘ!