pozyskiwanie dotacji

Masz pomysł na biznes albo jego rozwój, a nie masz środków na jego realizacje? Nie chowaj go do szuflady. Dotacje na firmę to jedna z naszych specjalności. Za nami wiele opracowanych i rozliczonych wniosków – dotacji i grantów. Sama firma została założona i rozwijana dzięki środkom zewnętrznym. Dlatego znamy temat od podszewki.

Pozyskuje dotacje na firmę

dotacje na firmęPomagamy pozyskiwać dotacje, nie tylko na założenie działalności gospodarczej, ale i na jej rozwój. Prowadzimy klientów od momentu wyboru instrumentu, z którego skorzystanie będzie najbardziej efektywne, aż po rozliczenie Projektu.

Osobom zamierzającym założyć działalność gospodarczą wskazujemy możliwości dofinansowania, pomagamy wypełnić niezbędne wnioski oraz założyć firmę. Oferujemy również pomoc księgową i marketingową na „dobry start”.

Przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swoją działalność, pomagamy w opracowaniu i optymalizacji wniosku pod względem formalnym i merytorycznym. Dlatego jeśli masz pomysł, który dodatkowo wiązał się będzie z zwiększeniem zatrudnienia (nie jest to warunek konieczny) – sprawdź Naszą kompleksową obsługę.

Dotacje na firmę z Urzędu Pracy

Nowa perspektywa unijna stawia na rozwój przedsiębiorczości, dlatego ciekawą alternatywą dla osób bezrobotnych są dotacje na firmę urzędu pracy (tzw. dotacje z PUP). W ramach kompleksowej współpracy proponujemy:

1. Przygotowanie wniosku aplikacyjnego
2. Wypełnienie dodatkowych formularzy załączonych do wniosku;
3. Sporządzenie autorskiego biznesplanu
3.1 Projekt przedsięwzięcia
3.2 Oferta
3.3 Analiza rynku
3.4 Konkurencja
3.5 Ceny
3.6 Sprzedaż i przychód
3.7 Analiza SWOT – Szanse i możliwości
3.8 Harmonogram rzeczowo finansowy
3.9 Prognozy ekonomiczne
Dodatkowo:
  • Pomoc w rozliczeniu dotacji i założeniu działalności,
  • Doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania.

Dotacje na firmę z Unii, z Ministerstw czy grantów ?

Dla nas odpowiedź jest jasna. Rozwijaj działalność, wykorzystując każde możliwe źródło. Doświadczenie w realizacji projektów podpowiada nam, że za większymi środkami finansowymi, stoją bardziej skomplikowane mechanizmy aplikacji oraz wymagania jakie musi spełnić przedsiębiorca. Kluczowa jest prawidłowa interpretacja regulaminów uzyskania dotacji, respektowania narzuconych terminów, dokumentacja i opracowanie sprawozdań.

Dotacje dla rolników

Wspieramy również rolników. Dotacje i programy pomocy są skierowane do rolników, chcących rozwijać swoją działalność, zmodernizować gospodarstwo czy założyć pozarolniczą działalność gospodarczą. Nowa perspektywa podziału środków unijnych w połączeniu z programami państwowymi pozwala wspomaga również młodych rolników. Pomagamy w uzyskania wsparcia, aby trwale zmieniać i rozwijać polską wieś.

Ponadto wspieramy działalność organizacji pozarządowych (stowarzyszeń) w dążeniu o środki na realizacje celów statutowych. Realizowane przez stowarzyszenia projekty wpływają na rozwój społeczności lokalnej.

Liczby nie kłamią. Byłem autorem lub uczestniczyłem w opracowywaniu kilkudziesięciu zrealizowanych (lub będących w trakcie realizacji) projektów, których łączna wartość przekracza już 100 000 zł!

Zapraszam również do kontaktu i współpracy 730 775 333

Jeśli stoisz przed decyzją o założeniu firmy i szukasz informacji o dotacjach masz pewnie dużo pytań, dlatego na stronie www.michalszafranski.pl/dotacje-z-urzedu-pracy, odpowiadam na najczęściej zadawane pytania – Michał