twoje domeny internetowe

domeny internetoweNie trzeba już nikomu chyba wyjaśniać, czym są domeny internetowe. W ramach kompleksowych usług marketingowych proponuję tani rejestrator domen internetowych. Oferuje również bezpłatne doradztwo przy wyborze odpowiedniej nazwy dla swojego adresu www. Domena to Twoja wizytówka. Dobrym pomysłem na bloga jest domena składająca się z imienia i nazwiska.

Jeśli chodzi o domenę firmową warto użyć w niej słowo kluczowe, czyli słowo charakteryzujące Twoją działalność. Dobrym rozwiązaniem jest również krótka nazwa domeny i budowa wokół niej własnej marki.

Tanie domeny internetowe

Na rynku działają rejestratorzy, którzy proponują domeny internetowe za tzw. „zero złotych„.

Gdzie jest haczyk ?

Warto zapoznać się z kosztami przedłużenia takiej domeny. Może się bowiem okazać, że za oferowaną w promocji domenę będziesz musiał za rok zapłacić np. 123,00 zł. W przypadku proponowanego przeze mnie rozwiązania zapłacisz podczas rejestracji kilkanaście złotych, ale już po roku koszty przedłużenia to niecałe 70 zł. Kolejne lata to kolejne kilkadziesiąt złoty oszczędności.

Matematyka nie kłamie i warto spojrzeć na inwestycję w domenę w dłuższej perspektywie i wybrać optymalne rozwiązanie.

Rejestracja domeny internetowej

Rejestracja domeny internetowej jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać w formularz rejestracyjny jej nazwę i Twoim oczom ukażą się warianty rozszerzenia. Jeśli Twoja strona ma zasięg krajowy warto wybrać domenę z końcówką .pl. Polskie rozszerzenie ma również wpływ na skuteczne pozycjonowanie Twojej strony w internecie. Dlatego właśnie sugeruje moim klientom takie rozwiązanie.

Pozostaje już tylko dokonanie opłaty i możesz cieszyć się z posiadania swojego adresu internetowego.

Domeny internetowe posiadają jeszcze jedną ważną opcje. Możemy z ich wykorzystaniem budować firmowe skrzynki e-mailowe. Adres e-maila biuro@emesz.pl wygląda bardziej profesjonalnie niż np: emeszpl@gmail.com. To kolejny argument ZA posiadaniem własnej domeny internetowej. W wielu miejscach w internecie nie jest możliwe dodatnie adresu strony internetowej, lecz właśnie adres e-mail. Wiele osób widząc domenę np michal@emesz.pl, intuicyjnie wchodzi na stronę emesz.pl.

Jeżeli chcesz zarejestrować swoją domenę, zapraszam do kontaktu i współpracy.

730 775 333