Ktoś kiedyś powiedzieć, że przyjemnie jest brać, ale jeszcze przyjemniej dawać. Dlatego firma emesz.pl Michał Szafrański, w ramach dostępnych możliwości działa charytatywnie na rzecz sportu, kultury i organizacji pozarządowych. Uważamy, że miarą rozwoju przedsiębiorstwa powinna być właśnie odpowiedzialność społeczna.

Wspieramy lokalny sport i aktywność fizyczną …

Wspólnie z Partnerami wsparliśmy zakup strojów sportowych i udziału drużyny NIEZNANOWICE.pl w rozgrywkach Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

… promujemy twórczość artystyczną i kulturę ….

Wspólnie z młodym poetą Patrykiem Nalepą. Cieszę się, że mogłem pomóc w realizacji I wydania jego wierszy

Promuje twórczość lokalnych pisarzy i poetów. Dzięki zaangażowaniu udało się wydać tomiki wierszy Pani Katarzyny Bulskiej i Pana Patryka Nalepy.

…. uczestniczymy w akcjach społecznie pożytecznych…

ekopomocni
Nakrętki – mała rzecz – a pomaga w rehabilitacji

Jesteśmy propagatorami na terenie sołectwa Nieznanowice i regionu akcji zbierania nakrętek, nawyku który pomaga w ratowaniu zdrowia i komfortu życia osób niepełnosprawnych. Akcje można śledzić i do niej dołączyć na Facebooku pod nazwą „Ekopomocni

Ty również możesz dołączyć się do akcji Ekopomocni. Więcej na www.emesz.pl/ekopomocni.pdf

W ramach społecznej odpowiedzialności administrujemy również strony internetowe Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa, Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl oraz Sołectwa Nieznanowice.

Pomagamy w osiąganiu sukcesów… tych małych i dużych…