blogi internetowe

Ostatnio coraz bardziej popularne stały się firmowe blogi internetowe. Na stronach firmowych pojawiają się odnośniki do bloga. Posiadanie własnego bloga nie jest już domeną tylko i wyłącznie znanych osobowości. Dziś każdy może mieć własną stronę internetową.

Właściciele firm docenili korzyści płynące z bloga. Na jego łamach można publikować interesujące, branżowe materiały i kreować wizerunek eksperta w danej dziedzinie. Blog jest okazją do poznania właściciela firmy i budowania zaufania poprzez pozytywną relację z potencjalnymi klientami. Blog, jako strona internetowa może być też płaszczyzną reklamową. Popularne blogi potrafią generować oprócz ruchu również spore dochody.

Blogi internetowe WordPress

Tworzę profesjonalne blogi internetowe oparte o najbardziej popularny skrypt blogowy WordPress. To przyjazna wyszukiwarkom platforma blogowa, która pozwala na bardzo zaawansowaną rozbudowę Twojej witryny. Praktyczne wtyczki i widgety zwiększają estetykę jak i funkcjonalność bloga.

Specjalizuje się w konfiguracji środowiska WordPress. Stale analizuje funkcjonalność nowych wtyczek, aby blogi moich partnerów były jeszcze bardziej efektowne i funkcjonalne. W internecie liczy się unikalna treść, dlatego od kilku lat realizuje się jako copywriter, tworząc sprzedażowe i wirusowe treści, dla wielu branż

Zakładanie bloga

Kiedy firma posiada już stronę internetową, zakładanie bloga to kolejny krok na drodze do budowania pozytywnego wizerunku w internecie. Kolejnym atutem blogowania jest swoboda wypowiedzi. Sugeruje swoim klientom, aby pisząc artykuł wyobrażali sobie, że rozmawiają z żywą osobą. Naturalność przede wszystkim!

Prowadzenie bloga

Jeżeli nie masz czasu samodzielnie prowadzić bloga firmowego, oferuje również pomoc w jego administrowaniu i tworzeniu ciekawych, praktycznych i budujących wizerunek, wpisów branżowych. Jeśli chcesz zobaczyć, jak ja prowadzę bloga zapraszam na www.michalszafranski.pl, na którym od lat piszę unikalne artykuły o marketingu i nie tylko.

Jeżeli szukasz kogoś, kto pomoże Ci założyć swój blog internetowy to zapraszam do kontaktu i współpracy.
730 775 333