zakładanie i prowadzenie fanpage

zalozenie prowadzenie fanpageMedia społecznościowe odgrywają coraz większą rolę w marketingu internetowym firm. Portale takie jak Facebook, czy YouTube to ogromna społeczność potencjalnych klientów. Pomyśl ile osób codziennie odwiedza te serwisy. Twoja firma może wykorzystać potencjał Social Media i promować się na łamach Facebooka czy YouTube. Pomożemy Ci założyć, prowadzić oraz skutecznie wypromować się w mediach społecznościowych.

Wykonujemy nie tylko profesjonalne strony firmowe czy pozycjonowanie ale i aktywnie promujemy firmy i marki w mediach społecznościowych. Założenie i prowadzenie FanPage wymaga aktywności oraz kreatywności, aby zachować unikalność – tak cenioną przez Facebooka.

Prowadzenie Fanpage firmy

Efektywne prowadzenie Fanpage firmy wymaga optymalnej realizacji kilku zadań :

  • założenie Fanpage,
  • konfiguracja profilu pod kątem marketingowym, jak również pozycjonowania,
  • tworzenie unikalnych wpisów, wirusowych filmików, itp.,
  • aktywność w grupach tematycznych danej branży,
  • zdobywanie potencjalnych klientów (fanów),
  • relacja z fanami (klientami).

Aby firmowy Fanpage był skuteczny marketer powinien zwrócić uwagę na powyższe elementy. Dziś strona internetowa firmy to ważny, ale nie jedyny element marketingu w sieci. Obecność w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube, itp.) firmy to bezpośrednia promocja wśród potencjalnych klientów.

Fanpage oraz profile społecznościowe

Należy zwrócić uwagę na odpowiednią konfigurację i konstrukcję profilu społecznościowego już na etapie jego zakładania. Nie jestem zwolennikiem programów, które automatycznie dodają fanów do Fanpage. Zdecydowanie większe znaczenie mają aktywni użytkownicy Facebooku, aniżeli fikcyjne konta. Dlatego właśnie Nasza strategia prowadzenia i promocji Fanpage bazuje na naturalnym zdobywaniu potencjalnych, zainteresowanych ofertą klientów i „fanów” firmy.

Jeżeli nie wiesz jak założyć i prowadzić promocję swojej firmy w mediach społecznościowych zapraszam do kontaktu z Nami. Nasz konsultant dokona darmowej wyceny usługi prowadzenia firmowego Fanpage.

730 775 333