usługi księgowe

Dziś usługi księgowe to nie tylko liczenie kwoty należnych podatków i sporządzanie deklaracji. Współczesny księgowy musi umiejętnie optymalizować procesy finansowe w firmie, dlatego współpracę z klientem rozpoczynam od tzw. symulacji finansowej (na podstawie przedstawionych danych). Wspólnie z klientem wybieramy optymalne rozwiązanie.

Księgowość Włoszczowa

usługi księgoweNa hasło księgowość Włoszczowa, można znaleźć kilka godnych zainteresowania ofert, jednak warto spojrzeć na obsługę księgową firmy troszkę szerzej. Wielu przedsiębiorców oczekuje podpowiedzi w sprawie optymalizacji procesów finansowych. Na bazie przykładowych danych wyjaśniamy możliwe scenariusze finansowe zastosowania poszczególnych form i sposobów opodatkowania.

W ramach współpracy oferuje:

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • ryczałt ewidencjonowany,
  • kadry i płace,
  • PIT / VAT – Ewidencja Jednolitego Pliku Kontrolnego – JPK

Usługi księgowe mogą być wzbogacone o wsparcie marketingowe (strony internetowe, pozycjonowanie czy marketing na Facebooku).

Usługi księgowe – cennik

Ceny usług księgowych ściśle uzależnione są od: ilości dokumentów, pracowników, formy opodatkowania i rozliczania wobec US i ZUS. W celu określenia wysokości ceny usług księgowych dla Twojej firmy, wypełnij proszę poniższy (KRÓTKI) formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

wycena usług księgowych

Możesz również skontaktować się bezpośrednio : 730 775 333 lub biuro@emesz.pl

W kontakcie nie zapomnij zapytać o możliwość skorzystania z rabatu na pozostałe usługi: dotacje na założenie/rozwój działalności, pozycjonowanie, czy wykonanie strony czy sklepu internetowego!