Masz pomysł na biznes albo jego rozwój, a nie masz środków na jego realizacje? Nie chowaj go do szuflady. Pozyskiwanie dotacji dla firm to jedna z naszych specjalności. Za nami wiele opracowanych i rozliczonych wniosków – dotacji i grantów. Sama firma została założona i rozwijana dzięki środkom zewnętrznym. Dlatego znamy temat od podszewki.

Dotacje dla firm

pozyskiwanie dotacjiPomagamy pozyskiwać dotacje dla firm. Nie tylko na założenie działalności gospodarczej, ale i na jej rozwój. Prowadzimy klientów od momentu wyboru instrumentu, z którego skorzystanie będzie najbardziej efektywne, aż po rozliczenie Projektu.

Osobom zamierzającym założyć działalność gospodarczą wskazujemy możliwości dofinansowania, pomagamy wypełnić niezbędne wnioski oraz założyć działalność. Oferujemy również pomoc księgową i marketingową na „dobry start”.

Przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swoją działalność, pomagamy w opracowaniu i optymalizacji wniosku pod względem formalnym i merytorycznym. Dlatego jeśli masz pomysł, który dodatkowo wiązał się będzie z zwiększeniem zatrudnienia (nie jest to warunek konieczny) – sprawdź Naszą kompleksową obsługę.

Dotacje dla rolników

Wspieramy również rolników. Dotacje i programy pomocy są skierowane do rolników, chcących rozwijać swoją działalność, zmodernizować gospodarstwo czy założyć pozarolniczą działalność gospodarczą. Nowa perspektywa podziału środków unijnych w połączeniu z programami państwowymi pozwala wspomaga również młodych rolników. Pomagamy w uzyskania wsparcia, aby trwale zmieniać i rozwijać polską wieś.

Dotacje z Unii, z Ministerstw czy grantów ?

Dla nas odpowiedź jest jasna. Rozwijaj firmę i działalność, wykorzystując każde możliwe źródło. Doświadczenie w realizacji projektów podpowiada nam, że za większymi środkami finansowymi, stoją bardziej skomplikowane mechanizmy aplikacji oraz wymagania jakie musi spełnić przedsiębiorca. Kluczowa jest prawidłowa interpretacja regulaminów uzyskania dotacji, respektowania narzuconych terminów oraz dokumentacja i opracowanie sprawozdań.

Wspieramy również działalność organizacji pozarządowych (stowarzyszeń) w dążeniu o środki na realizacje celów statutowych. Realizowane przez stowarzyszenia projekty wpływają na rozwój społeczności lokalnej.

Liczby nie kłamią. Byłem autorem lub uczestniczyłem w opracowywaniu kilkunastu zrealizowanych projektów, których łączna wartość przekracza już 100 000 zł!

Jeśli Państwa firma poszukuje dotacji na ciekawy projekt, zapraszamy do kontaktu i współpracy.

730 775 333