firma marketingowa
Firma marketingowa www.emesz.pl Michał Szafrański powstała jako naturalne następstwo sukcesów w promocji internetowej własnych projektów oraz kreowaniu marki i wizerunku firm, produktów oraz usług.

Skuteczna firma marketingowa

Każdego Klienta traktujemy jak wyzwanie. Indywidualnie dobieramy kampanie marketingowe po to, aby razem z naszym partnerem pewnie kroczyć na drodze do sukcesu w internecie. Naszego wspólnego sukcesu.

Spoglądamy na usługi marketingowe kompleksowo. Szeroki wybór praktycznych kanałów promocji realizowanych w ramach Profesjonalnej Strategii Marketingowej to klucz do Naszego, skutecznego działania.

Agencja marketingowa www.emesz.pl prowadzi działalność gospodarczą. Nasz klient może wpisać usługę marketingową w koszty działalności. To dodatkowy atut współpracy z Nami.

Nasze pasje i specjalności

Naszą domeną jest kompleksowość. Prowadzimy klienta od momentu zakładania firmy (pomagamy w uzyskaniu dotacji na założenie i rozwój), projektowania strony internetowej, jej pozycjonowania oraz prowadzenia księgowości.

  • pomoc w uzyskiwaniu dotacji unijnych (biznesplan i doradztwo).
  • strony internetowe,
  • skuteczne pozycjonowanie,
  • kampanie marketingowe,
  • usługi księgowe,
  • promocja marki,
  • marketing szeptany,
  • robotyka dla dzieci.

Ważnym elementem firmy jest Wydawnictwo internetowe www.kursa.pl, za którego pośrednictwem wydajemy praktyczne kursy, szkolenia i programy komputerowe.

Odpowiedzialność społeczna i przyszłość dzieci.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać lokalne projekty. Pragniemy również rozwijać wśród dzieci praktyczne umiejętności w zakresie informatyki. Zajęcia z robotyki dla dzieci, łączą naturalną skłonność do korzystania z komputera, z poznaniem branży przyszłości.

Misją firmy emesz.pl jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Uwalniamy niewątpliwy potencjał niepełnosprawnych.

Swoje pasje, osiągnięcia i cele prezentuję, w redagowanym od lat blogu www.michalszafranski.pl. Zapraszam do odwiedzania i śmiałego komentowania.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy !

730 775 333